| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | чорний |
| ???????: | 912.1545.900 |
8"+1.25" 2-смугова настінна акустична система серії Desonо
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
5"+1" всепогодна 2-смугова настінна акустична система серії Desono
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5" |
| Колір корпусу: | чорний |
5"+1" 2-смугова настінна акустична система серії Desono
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5" |
| Колір корпусу: | білий |
10" сабвуфер преміум класу серії Desono
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
10"+1.4" 2-смугова коаксіальна акустична система преміум класу серії Desono
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
8"+1.4" 2-смугова коаксіальна акустична система преміум класу серії Desono
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
6.5"+1” 2-смугова коаксіальна акустична система преміум класу серії Desono
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 2.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4.25" |
| Колір корпусу: | білий |

Managed by Immediate Bitwave