| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | чорний |
8" підвісний сферичний гучномовець серії Biamp Commercial
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
5.25"+1" підвісний 2-смуговий сферичний гучномовець серії Biamp Commercial
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | білий |
Полнофункциональная активная акустическая система с аккумуляторной батареей и возможностью беспроводного приема-передачи сигнала.
| Конструкція: | активна двосмугова |
| НЧ вуфер: | 8" |
5.25"+1” активний комплект гучномовців серії Commercial
| Конструкція: | активна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
5.25"+1” активний комплект гучномовців серії Commercial
| Конструкція: | активна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 5" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | активна двосмугова |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 15" |
| Колір корпусу: | чорний |
Полнофункциональная активная акустическая система с аккумуляторной батареей и возможностью беспроводного приема-передачи сигнала.
| Конструкція: | активна двосмугова |
| НЧ вуфер: | 12" |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.5" |
| Колір корпусу: | білий |
5.25” широкосмуговий кабінетний гучномовець серії Commercial
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | сірий |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | сірий |
5.25” широкосмуговий кабінетний гучномовець серії Commercial
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | білий |

Managed by Immediate Bitwave