| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4.25" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1541.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1584.900 |
12"+1.4" 2-х полосная акустическая система
700 Вт (RMS 350 Вт) / 8 Ом
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 12" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1583.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1548.900 |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 3" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1544.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | сірий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1585.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1556.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1542.900 |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1554.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1564.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1562.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1560.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1565.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1563.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 5.25" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 912.1561.900 |

Managed by Immediate Bitwave