| Тип роз'єму: | Power |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | Power |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | Power |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | Power |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 7 |
| Тип роз'єму: | Ethernet |
| Кількість контактів: | 8 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 7 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 7 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 7 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 6 |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 6 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | RCA (Phono) |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип роз'єму: | Speaker |
| Кількість контактів: | 4 |
| Тип роз'єму: | Speaker |
| Кількість контактів: | 4 |
| Тип роз'єму: | Speaker |
| Кількість контактів: | 4 |

Managed by Immediate Bitwave