| Тип роз'єму: | Speaker |
| Кількість контактів: | 8 |
| Тип роз'єму: | Speaker |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | 1/4" (6.3mm) TS/TRS |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 5 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | XLR |
| Кількість контактів: | 3 |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |
| Тип роз'єму: | BNC 75ohm |

Managed by Immediate Bitwave