044 459-7090
ЗВУКОТЕХНИЧЕСКАЯ
ИНЖЕНЕРНАЯ КОМПАНИЯ
"АУДИО МАСТЕР"
     ЄДИНА КРАЇНА

О компании

Kyiv 2010 06.JPGЗвукотехнічна інженерна компанія «АУДІОМАСТЕР» з 1998 року працює на ринку професійного аудіо України як постачальник професійного звукотехнічного обладнання та комплексних рішень для конференц-залів, радіо і телебачення, студій звукозапису, торговельних закладів і готелів, спортивних споруд, парків і атракціонів, вокзалів і аеропортів, виставкових комплексів і культових споруд. 

Кожному клієнту ми допомагаємо знайти оптимальне рішення, яке має виконувати поставлені цілі, а широкий спектр пропонованого звукотехнічного обладнання дозволяє реалізовувати як бюджетні проекти, так і завдання преміум класу. Компанія “АУДІОМАСТЕР” здійснює проектування, поставку, монтаж, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування постачаємого обладнання, більшість якого має подовжений, до 2-3 років, гарантійний термін. 

Колектив компанії складається з спеціалістів, які мають професійний інженерний фах, великий досвід роботи з різноманітним обладнанням та практичним виконанням проектів - від технічного завдання, до фінального “тюнінгу” об’єкту. В офісі компанії клієнт завжди може отримати комерційну пропозицію, оформити технічне завдання для складання специфікації, або просто отримати компетентну консультацію щодо вибору оптимального обладнання. 

Компанія “АУДІОМАСТЕР” здійснює постачання, дистрибуцію та продаж обладнання таких світових компаній виробників: