044 459-7090 | 068 550-4505

ЗВУКОТЕХНІЧНА
ІНЖЕНЕРНА КОМПАНИЯ
"АУДІО МАСТЕР"

О компании

_93A3338_1.jpg

 Звукотехнічна інженерна компанія АУДІО МАСТЕР

з 1998 року працює на ринку професійного AV України як постачальник звукотехнічного та відео обладнання та комплексних рішень для конференц-залів, радіо та телебачення, торгових підприємств та готелів, спортивних споруд, парків та атракціонів, вокзалів та аеропортів, виставкових комплексів та культових споруд.

 Кожному клієнту ми допомагаємо знайти оптимальне рішення, яке має реалізувати поставлене завдання, а широкий спектр звукотехнічного та відео обладнання, що пропонується, дозволяє виконати як бюджетні проекти, так і завдання преміум класу. Компанія здійснює проектування, постачання, монтаж, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування поставленого обладнання.

 Колектив компанії складається з фахівців, які мають професійну інженерну освіту, великий досвід роботи з широким спектром обладнання та безліччю реалізованих проектів – від технічного завдання до фінального “тюнінгу” об'єкта.

 Компанія “АУДІО МАСТЕР” здійснює постачання та дистрибуцію звукотехнічного та відео обладнання низки компаній-виробників.

Managed by Immediate Bitwave