4.5"+0.75" 2-смугова стельова акустична система серії Desono, корпусна
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4.5" |
| Колір корпусу: | білий |
4.5"+0.75" 2-смугова низькопрофільна стельова акустична система серії Desono, корпусна
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4.5" |
| Колір корпусу: | білий |
6.5"+1" 2-смугова стельова акустична система серії Desono, корпусна
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | чорний |
6.5"+1" 2-смугова стельова акустична система серії Desono, корпусна
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий |
| ???????: | 910.0104.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | білий |
10" стельовий сабвуфер серії Desono, корпусний
| Конструкція: | пасивний сабвуфер |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | білий |
10"+1.25" 2-смугова стельова акустична система серії Desono, корпусна
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 10" |
| Колір корпусу: | білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий, чорний, червоний |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | білий, чорний |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 5" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні, для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4.25" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 4.25" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
8"+1" 2-х полосная акустическая система
300 Вт / 8 Ом
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | чорний, білий |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | низькоомні |
| НЧ вуфер: | 2.5" |
| Колір корпусу: | чорний |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 8" |
| Колір корпусу: | чорний |
| ???????: | 912.1586.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | чорний |
| ???????: | 912.1557.900 |
| Конструкція: | пасивна двосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 6.5" |
| Колір корпусу: | чорний |
| ???????: | 912.1543.900 |
| Конструкція: | пасивна широкосмугова |
| Застосування: | для 70/100В ліній |
| НЧ вуфер: | 4" |
| Колір корпусу: | чорний |
| ???????: | 912.1549.900 |

Managed by Immediate Bitwave